KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15385183

nr 1538 5183

Ossian Elgström

(1883-1950), Sverige

Blandteknik, Signerad, daterad 1945,33x48 cm, yttermått inklusive ram: 40x55 cm

Ossian Elgström, svensk målare född 1883, död 1950.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 1 maj 2023
kl 20:59:12

1/5 18:49:35 1      Vinnande bud

Ossian Elgström

Läs mer om Ossian Elgström